Regulamin - Pokoje u Basi - Szczawnica noclegi u Basi

Pokoje U Basi
ul. Sopotnicka 23c, Szczawnica
tel. 793398123
Przejdź do treści

Menu główne:

Regulamin - Pokoje u Basi

    
Szczawnica, dnia 03.09.2017

POKOJE GOŚCINNE U BASI
Regulamin


Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji dla obu stron. Regulamin ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.


 1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy się o godzinie 10:00 dnia następnego.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią (Ust. z 10.04.1974r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz. U. z 2001 nr 87 poz.960).
 4. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości jednego  noclegu.
 5. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 6. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.
 8. Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 9. Na posesji mogą przebywać tylko osoby zameldowane. Nie uznajemy odwiedzin znajomych, rodziny, itp.
 10. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt. Obiekt może odmówić przyjęcia osób którzy podczas poprzedniego pobytu nie stosowali się do panującego regulaminu albo wyrządzili krzywdy na mieniu lub na osobie, zarówno naszych gości jak i właścicieli.
 11. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.
 12. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.
 13. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenie pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 14. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju przechowywane będą przez okres 1 miesiąca, przy braku odbioru rzeczy następnie niszczone.
 15. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Klientów.
 16. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.
 17. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów obowiązuje ZAKAZ PALENIA w pokojach i budynku. W przypadku niestosowanie się do zakazu zostaną Państwo obciążeni kosztem renowacji pomieszczenia - 500 zł.
 18. W obiekcie zabronione jest poruszanie się w obuwiu narciarskim.
 19. Rowery należy zostawiać w miejscu do tego przeznaczonym - nie wolno wnosić ich do pokoju.
 20. Z kluczem do pokoju otrzymujecie Państwo klucz do drzwi wejściowych. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych na klucz podczas trwania ciszy nocnej.
 21. Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany oddać otrzymane klucze osobiście gospodarzowi.
 22. Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.
 

Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.

Barbara i Dariusz Zalescy

Barbara i Dariusz Zalescy  
Szczawnica noclegi, pokoje gościnne, kwatery prywatne U Basi. www.szczawnica-noclegi-1.pl noclegi szczawnica, kwatery szczawnica, skoro to czytasz to bardzo ci się nudzi, szczawnica noclegi, szczawnica nocleg, nocleg szczawnica, wakacje szczawnica, ferie szczawnica, szczawnica wakacje, szczwnica ferie, noclegi u zaleskich, zima w szczawnicy, wakacje w szczwnicy, miłość do gór, pieniny, spływ dunajcem, rozkład pkp, rozkład pks,
Serdecznie zapraszamy!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego