Rezerwacja - Kontakt - Adres - Telefon - Pokoje u Basi - Szczawnica noclegi u Basi

Pokoje U Basi
ul. Sopotnicka 23c, Szczawnica
tel. 793398123
Przejdź do treści

Menu główne:

Rezerwacja - Kontakt - Adres - Telefon - Pokoje u Basi

KONTAKT:
Telefon:  793398123 lub 182622371
            517924790

Adres:
ul. Sopotnicka 23c
34-460 Szczawnica
REZERWACJA:
Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 793398123 lub 182622371. Poprzez e-mail.
Rezerwując należy podać swoje imię i nazwisko, ilość osób, termin rezerwacji i ewentualnie swój numer telefoniczny.
W celu dokonania rezerwacji należy po potwierdzeniu telefonicznym lub mailowym wpłacić zadatek zazwyczaj w wysokości opłaty za jedną dobę. Po wstępnej rezerwacji wysyłamy do Państwa sms lub e-mail z nr konta. Zadatek należy wpłacić tak, aby był on zaksięgowany na naszym koncie w terminie 5 dni od daty rezerwacji.
Zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji w przypadku nie wpłynięcia zadatku po określonym terminie. Przy wpłacie zaliczki - zaliczka jest bezzwrotna.
W przypadku rezygnacji z pobytu wynajmujący, który wpłacił zadatek lub zaliczkę na nasze konto zobowiazany jest do poinformowania nas telefonicznie lub email o tym fakcie. W przeciwnym razie zostanie mu wystawiony rachunek za cały zarezerwowany pobyt.

Doba hotelowa:
W dniu przyjazdu pokój jest dostępny zwykle od godziny 15:00, a w dniu wyjazdu powinno go się opuścić przed godziną 10:00.

Ceny zróżnicowane są w zależnosci od sezonu i długości pobytu
Każda dodatkowa osoba w pokoju jest płatna. Za dzieci do lat 2, które śpią z rodzicami (nie dostają łóżka i pościeli) płaci się 10 PLN za dobę.
Pobyty jednodobowe są droższe o 20 %.

Okres wakacyjny i sylwestrowy - okres pobytu minimum 5 noclegów.


Szczawnica noclegi, pokoje gościnne, kwatery prywatne U Basi. www.szczawnica-noclegi-1.pl noclegi szczawnica, kwatery szczawnica, skoro to czytasz to bardzo ci się nudzi, szczawnica noclegi, szczawnica nocleg, nocleg szczawnica, wakacje szczawnica, ferie szczawnica, szczawnica wakacje, szczwnica ferie, noclegi u zaleskich, zima w szczawnicy, wakacje w szczwnicy, miłość do gór, pieniny, spływ dunajcem, rozkład pkp, rozkład pks,
Serdecznie zapraszamy!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego